Systemy wystawiennicze

Rollup

NikiBis oferuje systemy wystawiennicze wykorzystywane na sympozjach, konferencjach, prezentacjach, promocjach oraz świetnie reprezentujące wszelkiego rodzaju targi,eventy i imprezy plenerowe.

Profesjonalny system wystawienniczy to klucz do idealnej prezentacji firmy. Najwyższa jakość druku wielkoformatowego pozwala na rewelacyjną     prezentację grafiki o charakterze reklamowo-promocyjnej. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, w połączeniu z najlepszym sprzętem HP LATEX 1500 i wyobraźnią naszych grafików gwarantuje efekt, który na długo zapadnie w pamięci naszych klientów i docelowych odbiorców.

Roll-up

Roll-up to jedna z najprostszych form prezentacji wizualnej. Jest to system składający się z kasety, w której zwinięty jest materiał z wydrukowaną reklamą lub inną grafiką. Dzięki zastosowaniu prostego mechanizmu całość błyskawicznie można rozłożyć w dowolnym miejscu. Roll-up po złożeniu mieści się w poręcznej niewielkiej torbie.

W drukarni NikiBis roll-upy dostępne są od ręki, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację zamówień jest bardzo krótki.