Folia wylewana

Folie wylewane (CAST) to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej posiadającej podwyższone właściwości aplikacyjne (możliwość kształtowania temperaturą, resetowania pamięci folii w czasie układania, wielokrotnych poprawek, aplikacji na przetłoczniach). Są wytrzymałe, rozciągliwe i odporne na warunki atmosferyczne (trwałość nawet do 10 lat). Zalaminowane idealnie nadają się do aplikacji na powierzchnie z wystającymi elementami czy przetłoczeniami. Folie są samoprzylepne i w zależności od producenta i rodzaju folii, stosuje się kleje trwałe, adhezyjne bądź kanalikowe. Klej kanalikowy skutecznie zapobiega powstawaniu pęcherzyków. Folie wylewane są bardzo popularne wśród car wrapperów.

Folia samoprzylepna wylewana

Biała samoprzylepna folia wylewana, do aplikacji samochodowych, z szarym klejem PEŁNYM lub KANALIKOWYM, do oklejania w pełnym 3D. Duża odporność na wahania temperatury. Wysokiej jakości druk lateksowy.

Grubość folii: 50 μ

Folię wylewaną drukujemy na:

Mutoh ValueJet 1614

VJ-1614 wyposażony jest w najnowszej generacji 1440-dyszową głowicę DX5. Głowica ta umożliwia druk zmienną kroplą (Vardot).

Mutoh ValueJet 1614