Siatki Mesh

Siatka mesh to specjalnie zaprojektowany materiał poliestrowy, dodatkowo powleczony PVC. Przepuszcza zarówno powietrze jak i w pewnym stopniu światło, dzięki czemu może być instalowany na elewacjach budynków z oknami, nie powodując całkowitego odcięcia od światła oraz dźwięku. Znajduje zastosowanie w wielkoformatowych reklamach na elewacjach, ścianach, rusztowaniach, itd. Bardzo dobre parametry zgrzewania pozwalają na łączenie brytów w reklamy o bardzo dużej powierzchni. Są przewiewne – forma siatki redukuje efekt żagla, co pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych przekraczających nawet 50m2. Siatki  posiadają najlepsze właściwości wytrzymałościowe na rynku. Wyróżniają się dodatkowym przeplotem, który podwyższa ich trwałość. Materiał ten ze względu na swoją strukturę jest łatwy w transporcie – można go składać w kostkę lub zwijać w rulon. Cenione są także z uwagi na bardzo dobrą jakość zadruku. Wszystkie siatki  są powlekane.

Siatka Mesh

Winylowa siatka z podkładem do zastosowań zewnętrznych odpowiednia do aplikacji na rusztowaniach, elewacjach budynków. Jest świetną alternatywą dla banera gdyż jest to materiał lżejszy i przewiewny.

Gramatura: 270 g/m2

Siatki Mesh drukujemy na:

HP

Zastosowane w maszynie głowice oraz tusz lateksowy trzeciej generacji sprawiają, że wydruki z HP Latex 1500 idealnie nadają się do stosowania zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. HP Latex zapewnia wysoką wydajność przy zachowaniu wszystkich zalet ekologicznych tuszy wodnych.

HP